Měsíční program

Únorový program kina Lucerna ke stažení zdeBřeznový program kina Lucerna ke stažení zde

Aktuální akce

25.2.
zítra
13:30

Léto s gentlemanem

Vyprodáno
25.2.
zítra
16:30

Ženy v běhu

25.2.
zítra
20:45

Favoritka

26.2.
úterýÚt
16:15

Na střeše

26.2.
úterýÚt
16:30

Ženy v běhu

26.2.
úterýÚt
20:15

Všichni to vědí

27.2.
středaSt
13:30

Kafarnaum

27.2.
středaSt
16:00

Favoritka

27.2.
středaSt
16:45

Na střeše

27.2.
středaSt
18:30

Ženy v běhu

27.2.
středaSt
20:45

Všichni to vědí

28.2.
čtvrtekČt
16:30

Ženy v běhu

28.2.
čtvrtekČt
18:15

FG: A.I. Rising

Vyprodáno
28.2.
čtvrtekČt
20:30

FG: Gattaca

1.3.
pátek
13:30

Ženy v běhu

1.3.
pátek
14:45

Bohemian Rhapsody

1.3.
pátek
16:00

Ženy v běhu

1.3.
pátek
18:00

FG: Godzilla

1.3.
pátek
20:30

FG: Freaks

2.3.
sobotaSo
20:30

FG: Zlouni z vesmíru

Vyprodáno
2.3.
sobotaSo
20:45

FG: Prospektor

4.3.
pondělíPo
13:30

Léto s gentlemanem

4.3.
pondělíPo
14:30

Bohemian Rhapsody

4.3.
pondělíPo
16:00

Ženy v běhu

4.3.
pondělíPo
17:15

Zrodila se hvězda

4.3.
pondělíPo
18:00

Cesta vede do Tibetu

4.3.
pondělíPo
19:30

Utop se, nebo plav

4.3.
pondělíPo
20:00

Bohemian Rhapsody

5.3.
úterýÚt
16:00

Ženy v běhu

5.3.
úterýÚt
17:15

Zrodila se hvězda

5.3.
úterýÚt
18:00

Ženy v běhu

5.3.
úterýÚt
20:00

Bohemian Rhapsody

6.3.
středaSt
16:30

Ženy v běhu

6.3.
středaSt
20:30

Na střeše

7.3.
čtvrtekČt
16:00

Ženy v běhu

7.3.
čtvrtekČt
16:15

Favoritka

7.3.
čtvrtekČt
18:00

JS: Čonhova planeta

8.3.
pátek
13:30

Favoritka

8.3.
pátek
13:45

Na střeše

8.3.
pátek
16:00

Ženy v běhu

8.3.
pátek
18:00

JS: Čas lesů

8.3.
pátek
20:30

JS: Ovčáček

9.3.
sobotaSo
16:45

Ženy v běhu

9.3.
sobotaSo
18:45

Na střeše

10.3.
neděleNe
13:30

JS: Anoteho archa

10.3.
neděleNe
14:15

Zrodila se hvězda

10.3.
neděleNe
16:45

Ženy v běhu

10.3.
neděleNe
18:00

JS: Evelyn

10.3.
neděleNe
18:45

Na střeše

11.3.
pondělíPo
13:30

Bohemian Rhapsody

11.3.
pondělíPo
14:00

Na střeše

11.3.
pondělíPo
16:00

Ženy v běhu

11.3.
pondělíPo
16:15

Favoritka

11.3.
pondělíPo
18:00

JS: Kamenné srdce

11.3.
pondělíPo
20:30

JS: Genesis 2.0

11.3.
pondělíPo
20:45

Složka 64

12.3.
úterýÚt
16:00

Ženy v běhu

12.3.
úterýÚt
16:15

Favoritka

13.3.
středaSt
16:00

Ženy v běhu

13.3.
středaSt
16:15

Favoritka

13.3.
středaSt
20:30

JS: Střepiny

13.3.
středaSt
20:45

Složka 64

14.3.
čtvrtekČt
15:45

Skleněný pokoj

14.3.
čtvrtekČt
18:30

Skleněný pokoj

14.3.
čtvrtekČt
20:45

Skleněný pokoj

15.3.
pátek
16:15

Skleněný pokoj

15.3.
pátek
18:15

Skleněný pokoj

15.3.
pátek
20:45

Skleněný pokoj

16.3.
sobotaSo
13:30

JS: Město duchů

16.3.
sobotaSo
14:15

Skleněný pokoj

16.3.
sobotaSo
16:30

Skleněný pokoj

16.3.
sobotaSo
18:45

Skleněný pokoj

16.3.
sobotaSo
21:00

Skleněný pokoj

17.3.
neděleNe
15:15

Skleněný pokoj

17.3.
neděleNe
17:30

Skleněný pokoj

17.3.
neděleNe
19:45

Skleněný pokoj

20.3.
středaSt
13:30

Zelená kniha

22.3.
pátek
13:30

Ženy v běhu

31.3.
neděleNe
16:30

Mladý Picasso

5.5.
neděleNe
16:30

Michelangelo

Kalendář akcí

únor
28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 1 2 3

Najeďte myší nad kalendář a zobrazí se vám akce. Kliknutím na událost zobrazíte podrobnosti.

Najděte svoji akci

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.