Palác Lucerna Europa Cinemas
TripadvisorFacebook
Facebook

Kino Lucerna                                                         

Koncert Pražského filmového orchestru

Koncert Pražského filmového orchestru

24.9. od 20:00

Spojení Pražského filmového orchestru a festivalu Future Gate se neslo po několik ročníků nejen ve znamení sci-fi, ale také fantasy, thrilleru a koneckonců i videoherní hudby. Po delší odmlce je opět v přípravě vystoupení, které bude součástí a věříme, že i pro mnohé diváky zpestřením filmového pásma. Orchestr pokaždé přináší s těmito festivalovými vystoupeními zcela unikátní skladby a jak je již daným pravidlem, u jednoho žánru určitě nezůstane.
Věrni heslu "Fantazii se meze nekladou" se opravdu můžete těšit na vytříbený koncertní program, ve kterém si najde to své skutečně každý fanoušek filmové hudby.
Kromě večerního koncertu se tradičně také můžete těšit na před-koncert v kavárně kina Lucerna v podání klavíristy rekordmana Radima Linharta od 18.30. Neváhejte ho oslovit s vašimi hudebními přání. Míra splnitelnosti je velmi vysoká.

Sledujte webové stránky PFO a Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Těšíme se na Vás! 

REZERVACE VSTUPENEK

  • online prostřednictvím formuláře („Rezervace vstupenek)
  • telefonicky u Zdeňky Koryntové na č. (+420) 731 172 038 nebo 605 218 387
Více info

Koncert Pražského filmového orchestru

Spojení Pražského filmového orchestru a festivalu Future Gate se neslo po několik ročníků nejen ve znamení sci-fi, ale také fantasy, thrilleru a koneckonců i videoherní hudby. Po delší odmlce je opět v přípravě vystoupení, které bude součástí a věříme, že i pro mnohé diváky zpestřením filmového pásma. Orchestr pokaždé přináší s těmito festivalovými vystoupeními zcela unikátní skladby a jak je již daným pravidlem, u jednoho žánru určitě nezůstane. Věrni heslu "Fantazii se meze nekladou" se opravdu můžete těšit na vytříbený koncertní program, ve kterém si najde to své skutečně každý fanoušek filmové hudby. Kromě večerního koncertu se tradičně také můžete těšit na před-koncert v kavárně kina Lucerna v podání klavíristy rekordmana Radima Linharta od 18.30. Neváhejte ho oslovit s vašimi hudebními přání. Míra splnitelnosti je velmi vysoká. Zobrazit více

24. 9. neděle

Ceny20:00

Najděte svoji akci