Palác Lucerna Europa Cinemas
TripadvisorFacebook

Lucerna Cinema                                                                                 

SEVENTEEN TOUR FOLLOW TO JAPAN: LIVE VIEWING

 

SEVENTEEN TOUR FOLLOW TO JAPAN: LIVE VIEWING

16.12. od 17:00 

Staňte se součástí nejrozsáhlejšího turné SEVENTEEN od jejich debutu a užijte si koncert nabitý elektrizující směsicí dynamických vystoupení a okouzlujících melodií, a to živě a na velkém plátně společně s fanoušky CARAT po celém světě.

V rámci turné FOLLOW se diváci mohou těšit na strhující show plnou výbušné energie a emocí. K-popové ikony předvedou svou všestrannost i díky speciálním vystoupením jednotek Vocal Unit, Performance Unit a Hip-hop Unit, z nichž každá přináší na pódium svůj jedinečný zvuk a charisma. Prostřednictvím své živé show se SEVENTEEN snaží šířit pozitivitu a zvou všechny své fanoušky, aby se k nim na této povznášející cestě připojili.

Nenechte si proto ujít tento jedinečný živý přenos koncertu v kinech z japonské haly Fukuoka PayPay Dome. Ať už jste kdekoli, můžete se stát součástí celosvětové oslavy se skupinou SEVENTEEN. A připravte se na to, že vás jejich hudba, energie i příslib světlejších zítřků uchvátí.

 

More info

SEVENTEEN TOUR 'FOLLOW' TO JAPAN: LIVE VIEWING

Be part of SEVENTEEN's most extensive tour since their debut and enjoy a concert packed with an electrifying mix of dynamic performances and enchanting melodies, live and on the big screen with CARAT fans around the world. As part of the FOLLOW tour, audiences can look forward to a thrilling show full of explosive energy and emotion. The K-pop icons will also showcase their versatility with special performances by the Vocal Unit, Performance Unit and Hip-hop Unit, each bringing their unique sound and charisma to the stage. Through their live show, SEVENTEEN strive to spread positivity and invite all their fans to join them on this uplifting journey. So don't miss this unique live concert broadcast in cinemas from Fukuoka PayPay Dome in Japan. Wherever you are, you can be part of the worldwide celebration with SEVENTEEN. And prepare to be blown away by their music, energy and promise of a brighter tomorrow. Show more

2D OR U
2DOR

16. 12. Saturday

350,00 17:00