The Witcher Stories

The Witcher Stories

14.6. od 20:00

Kolgrim byl zaklínač ze školy Zmije. Elthien zase elfský kovář, který si udělal nepřátele na nesprávných místech. A i když Scoia'tael drží vždy při sobě, nic neplane jasněji než fanatická touha po pomstě.

Přijměte pozvání na promítání kompletního sestřihu původně čtyřdílné zaklínačské povídky, doplněné o finální čtvrtý díl s vyvrcholením celého příběhu. Téměř tři roky připravovala jedna skvělá zaklínačská komunita společně s jednou kaskadérskou skupinou (BurdyriSwordfighters) a jednou středověkou kapelou (Strigonband) těchto víc než pětadvacet minut solidní fanouškovské filmařiny jménem The Witcher Stories. Od fanoušků pro fanoušky. Na velkém plátně v Lucerně!

 

Více info

The Witcher Stories

Kolgrim byl zaklínač ze školy Zmije. Elthien zase elfský kovář, který si udělal nepřátele na nesprávných místech. A i když Scoia'tael drží vždy při sobě, nic neplane jasněji než fanatická touha po pomstě. Přijměte pozvání na promítání kompletního sestřihu původně čtyřdílné zaklínačské povídky, doplněné o finální čtvrtý díl s vyvrcholením celého příběhu. Téměř tři roky připravovala jedna skvělá zaklínačská komunita společně s jednou kaskadérskou skupinou (@BurdyriSwordfighters) a jednou středověkou kapelou (@Strigonband) těchto víc než pětadvacet minut solidní fanouškovské filmařiny jménem The Witcher Stories. Od fanoušků pro fanoušky. Na velkém plátně v Lucerně! Zobrazit více

2D OR 12
2DOR

14. 6. pátek

150,00 20:30