Cestovatelské kino

Japonsko – země vycházejícího slunce

17.10. od 20:30 

Ochutnejte tajemství japonské kultury! Zjistěte, co všechno nabízí poslední impérium na světě, v němž se mísí dlouhověká historie s cválajícím pokrokem. Vstupte do země vycházejícího slunce, na každém kroku narazíme na pozoruhodné kontrasty! Seznamte se se zemí, která považuje srnky za posvátné, v níž můžete ochutnat přes 80tisíc druhů ramenu, kde lidé ráno hromadně cvičí před prací a kde je šlofík během pracovní doby odměnou za usilovnost. Do světa japonských zvyků a tradic nás vezme zkušená cestovatelka Katarína Líšková.

Katarína Lišková

vystudovala vysokou školu ve Španělsku. K cestování se dostala s pracovní nabídkou v Indii. Po roku se odtamtud její cesty rozběhly po světě. Téměř deset let strávila mezi Kubou a Mexikem a dalšími latinskoamerickými zeměmi. Kromě toho cestuje do dalších zemí, nejvíce do Japonska, na Madagaskar, do Singapuru, Thajska či JAR.

--------------------------------------------------

Pro vaši bezpečnost a zdraví:

• Použijte dezinfekci při vstupu

• Dodržujte aktuálně platná opatření

Dodržujte s námi pravidla bezpečné zábavy. Děkujeme!

 

Vstupenky: 200 Kč v předprodeji, na místě 240 Kč

Více info

Cestovatelské kino: Japonsko – země vycházejícího slunce 

Ochutnejte tajemství japonské kultury! Zjistěte, co všechno nabízí poslední impérium na světě, v němž se mísí dlouhověká historie s cválajícím pokrokem. Vstupte do země vycházejícího slunce, na každém kroku narazíme na pozoruhodné kontrasty! Seznamte se se zemí, která považuje srnky za posvátné, v níž můžete ochutnat přes 80tisíc druhů ramenu, kde lidé ráno hromadně cvičí před prací a kde je šlofík během pracovní doby odměnou za usilovnost. Do světa japonských zvyků a tradic nás vezme zkušená cestovatelka Katarína Líšková. Katarína Lišková vystudovala vysokou školu ve Španělsku. K cestování se dostala s pracovní nabídkou v Indii. Po roku se odtamtud její cesty rozběhly po světě. Téměř deset let strávila mezi Kubou a Mexikem a dalšími latinskoamerickými zeměmi. Kromě toho cestuje do dalších zemí, nejvíce do Japonska, na Madagaskar, do Singapuru, Thajska či JAR. Zobrazit více

17. 10. pondělí

200,00 20:30

Kalendář akcí

září
29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2

Najeďte myší nad kalendář a zobrazí se vám akce. Kliknutím na událost zobrazíte podrobnosti.